| maria999 a întrebat:

Daca am raportat o fotografie pe facebook va fi stearsa imediat de administratori sau persoana care a postat-o trebuie s-o stearga. Multumesc anticipat! Ofer fundita.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Va fi stearsa imediat daca incalca termenii facebook.

| TPUuser199 a răspuns:

Primesc foarte multe raport`uri cei de la fb, deci e posibil sa nu se uite la ea. Daca fotografia te deranjeaza cere`i celui care a incarcat`o sa o stearga.

| UrsuPolar a răspuns:

Daca ai facut un raport catre fb, ei vor analiza cererea ta. Daca poza incalca regulamentele fb, ea va fi stearsa de fb. Se misca relativ repede, in circa 24 de ore o sa primesti raspuns.
Dar repet, poza respectiva trebuie sa nu respecte t&c.