| anonim_4396 a întrebat:

Buna,dacă sunt la profil de filologie credeți că este potrivit să dau la Facultatea de științe ale educației (pedagogia învățământului primar și preșcolar)? Credeți că mă voi descurca? Nu am avut posibilitatea de a da la liceu pedagogic.

2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Da, va fi bine. Poti face orice facultate de la orice profil

| lussa a răspuns:

Da, e in regula. La facultate vei face multe materii noi pe care nu le-ai mai intalnit, deci o iei cumva de la capat. Cat timp ai invatat materiile de baza de la profilul tau, e ok.