| Irina009 a întrebat:

Buna, dacă vreau sa ma tonifiez practic sa pun putin de tot masa musculara in picioare si in fesieri. adică nu vreau sa pun masa musculara ca fetele de pe Instagram etc. vreau doar sa scap de burta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferestete de presa pentru picioare si izoleaza fundul, poti face multe fandari si este un aparat pentru un picior in care impingi in spate, sau daca ai aparat pentru hiperextensii inverse e si mai bine.

Daca vrei sa scapi de Burtã tine numai de alimentatie nu prea ai ce exercitii sa faci

| Irina009 explică:

Nu mi apare toată fraza... vreau sa scap de burta sa slăbesc la picioare și să cresc in fesieri. masa musculara. si stiu... ca trebuie sa cresc si in picioare