| ßobolina a întrebat:

Daca parintii mei pleaca de revelion la restaurant cu niste prieteni ...Eu unde pot sa imi sarbatoresc revelionul?(In afara de la bunica)laughing
O sa mai vorbesc cu colegii dar...nu cred ca ii lasa?

Multumesc anticipat.
Raspundeti cu seriozitate :*:*

3 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Pai.ai putea ruga frumos o prietena sa-ti petreci noaptea de revelion cu familia ei. sau doar voi doua la tine acasa

| bubulinabia a răspuns:

Salut bobolina!
Pai cati ani ai tu draguto?happy eu cred ca in fiecare oras sau na de unde esti sigur ar trebui sa fie un restaurant/hotel/cantina.etc unde se poate duce lumea de revelion.Cheama-ti cativa prieteni si mergeti impreuna.
Mai e o varianta sa iti chemi colegii(cel putin o parte din ei) acasa la tine din moment ce ai tai vor fi plecati. Dar banuiesc ca pentru asta va trebui sa ceri permisiunea parintilor!
Sa ai grija de tine! si un An nou fericit! Sa ne spui si noua ce ai facut pana la urma! :*

| blonda496 a răspuns:

Sunt in aceeasi sit ca si tine...ai mei pleaca la un restaurant, dar am avut grija sa nu raman pe dinafarabig grin. Un sfat: cheamati cativa prieteni si faci la tine acasa impreuna cu bunica pentru ca ea o sa aiba grija de voi.si stii cum sunt bunicii. deci nu o sa fie deloc urat.
Sfatul meubig grin
te pup. sper ca ti-am fost de ajutor.eu asa am facut acum 4 ani:X...si a iesit ff tarelaughing