| Paula_6512 a întrebat:

De cateva saptamani nu pot schimba nimic la profilul meu pe hi5 si nici a surori mele.straight face Incerc sa-mi schimb numele, sa-mi sterg din prieteni dar nu reusesc.rolling eyes Ce se intampla?

1 răspuns:
| alexaaa a răspuns:

Pentru a sterge prietenii trebuie sa dai click pe lista ta de prieteni si jos in dreptul fotografiei scrie "eliminare"...si ca sa iti editezi profilul da click pe EDITARE PROFIL. Daca nimic nu merge... poate fi o defectiune a siteului.