| ValentinnaV a întrebat:

Cum pot schimba numele la Wattpad? Incerc de cateva zile si nu reusesc. Am introdus numele nou si parola dar apas degeaba pe "Salveaza", nu se intampla nimic. Funda. puppy dog eyes

1 răspuns:
| chilledzebra a răspuns:

Hei,buna. In legatura cu setarea de nume pe contul de watt, ar trebui sa iti alegi un nume diferit. Acum doua zile aveam aceeasi problema. Nu ti-l accepta deoarece exista deja inscris un cont cu numele pe care esti dispusa sa il alegi. Deci singura solutie ar fi sa alegi alt nume. Sper ca ti-am fost de folos! ^.^