| VodkaCoca a întrebat:

de cateva zile ma tot gandesc daca exista vrajile, am tot auzit fel si fel de intamplari de la oameni, scuzati'ma ca pun intrebarea aici, deci voi credeti in vraji? (magia neagra, magia alba) thinking

Răspuns Câştigător
| 教皇 a răspuns:

Eu cred ca exista, daca nu ar exista nu s-ar vb atat de multe depre ele?

9 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Da,exista!

| thealchemist a răspuns:

Da

| VodkaCoca explică:

Nu, nu vreau sa fac vraji la nimeni, in primul rand pentru ca nu prea cred 50% cred si 50 nu, si in plus nu as apela la asa ceva daca ar exista, doar ca am tot auzit fel si fel de intamplari, se zice ca pana si in familia mea au fost dar infine. De asta vreau sa aud si parerile voastre. big grin

| AlexSadik a răspuns:

Esti foarte frumoasa si vreau sa intretin relatii sexuale cu tine (asta a fost o propunele decenta si foarte PLINA de respect )

| bubblesx a răspuns:

Vrei sa ii fc vraji iubituluismug?

| bubblesx a răspuns:

Cred ca existathinking 1

| savingyou a răspuns:

Sincer nu cam cred! dar sunt persoane c\re apeleaza la asa ceva din cauza problemelor personale sau in familie etc! eu cred in DUMNEZEU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. eu cred ca exista. daca cineva a apelat la vreo vrajitoare... sa ne spuna in detaliu procedura si cat de reusita a fost.

| vrajitor666 a răspuns:

Da este adevarat eu practic asa ceva si
iti pot spune ca poti face multe poti sa faci se te iubeasca o fata numai pe tine am facut asa ceva cu cineva cere il ura una si in 3 zile a venit la el si i-a zis ca nu mai poate sta fara el si vrea sa fie cu el crede-ma pot sa fac multe?