| 13paranoia13 a întrebat:

Bună, de câteva zile tot mă chinui să intru pe Yahoo Messenger, dar nu îmi merge.
Îmi spune " There might be a problem with your Internet connection ...etc ", dar nu e problema cu Internetul având în vedere faptul că acum sunt pe FaceBook, TPU, Youtube etc și mă chinui să intru pe Messenger. Am dezinstalat și instalat Y! M de peste 4 ori, și îmi dă aceași eroare...
*dau fundă

6 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

Asa patesc si eu, uita-te la data, daca nu e actualizata, actualizeaz-o si o sa iti mearga.

| Zatharra a răspuns:

E posibil să ai un virus. Poate dacă instalezi o altă versiune de Y! M o să funcţioneze. Dacă nu ar trebui să-ţi reinstalezi Windows-ul.Peace!

| 13paranoia13 explică (pentru Zatharra):

Nu cred că am un virus deoarece peste 70% din prietenii mei mi se plâng de aceeași problemă + că mi-a mai făcut așa, dar de obicei își revenea într-o zi două. Aștept de marți happy

| Zatharra a răspuns (pentru 13paranoia13):

Atunci...nu ştiu ce ai putea face.Îmi pare rău!

| Zatharra a răspuns (pentru 13paranoia13):

Http://www.tpu.ro/......-de-la-ei/
Poate te vor ajuta viitoarele răspunsuri de la această întrebare;)

| thetraveler a răspuns:

Poate fi de la data. daca nu ai data actualizata pe monitor computerul crede ca este un virus si blocheaza anumite siteuri. odata nu puteam intra pe google si nici pe mail. odata ce am actualizat data ambele au mers