| OanaG a întrebat:

De ce nu pot trimite mesaje? Imi zice ca Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa maite_nr1@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk.
M-am uitat dar mai concret cine imi explicabatting eyelashes

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Si nu este nicaieri? Daca este undeva unde ti-a spus admin. da clic si confirma.Se verifica veridicitatea adresei de mail.

| OanaG explică:

Am rezolvathappy