| Jack99 a întrebat:

De ce sunt ungurii asa de rai si de frustrati? Am intalnit foarte multi oameni din etnia asta si cam asta sunt observatiile mele. Voi ce experiente ati avut cu ei?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am avut experinte foarte bune, am 2 prietene unguroaice, care sunt fete foarte cumsecade si nici macar nu le-am intalnit in tara.

| Nirvanaaa a răspuns:

Verile mi le petreceam in Brasov și pot spune ca ungurii de acolo erau foarte prietenoși.
Am chiar și o prietena din Ungaria venită in România și ne înțelegem foarte bine.
Acum depinde și de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e etnie, e nationalitate. Si nu sunt toti asa, asa cum nici toti tiganii nu sunt hoti(stiu; WOW, probabil nici pe asta nu crezi). Ai avut tu ghinion. Eu pe cine am intalnit au fost oameni de nota 10.