| BadAngel3 a întrebat:

de ceva timp sunt hotarata sa invat sa ma bat, lectii de aparare, chestii de genul. Ideea e ca eu nu prea as vrea sa merg la cursuri de karate si alte cursuri asemanatoare. Am motive serioase pentru care nu vreau sa o fac, deci ma gandeam ca as putea sa invat si acasa, singura. Daca m-ati putea ajuta cu cateva tutoriale bune, care chiar ajuta, de pe Youtube sau cate ceva din ce stiti voi, ar fi perfect.
Si in caz ca se gandeste cineva de ce mi-ar trebui, faza este ca nu cer asta ca sa incep eu niste lupte idioate, nu sunt genul, ci pur si simplu, mi-ar placea sa invat si cred ca m-ar ajuta ceva.

Va multumesc! big grin

4 răspunsuri:
| Lusca1995 a răspuns:

Pai cauta direct pe Youtube tu. Asa alegi ce vrei tu exact

| BadAngel3 explică (pentru Lusca1995):

Da, stiu ca as putea sa caut chiar eu si asta am si facut. Dar ma gandeam ca poate cineva chiar a gasit ceva folositor, din moment ce pe net si Youtube gasesti tot felul de prostii.

| Lusca1995 a răspuns (pentru BadAngel3):

Stiu ca ai spus ca nu vrei sa te duci la vreun curs de genu sau altceva, dar poate ca ar fi mai bine, vei lucra cu oameni care chiar stiu ce fac si te vor ajuta mult mai bine. Si cine stie poate vei ajunge departe daca vrei sa inveti asa ceva.

| BadAngel3 explică (pentru Lusca1995):

In orice caz, iti multumesc de sfat big grin