| anonim_4396 a întrebat:

De curand am luat un caine lup.are 2 luni, e foarte frumos, jucaus, dar problema e ca face mizerie prin ograda. adica merge prin florile mamei care deja le-a rupt, totodata se murdareste de noroi dar nu o face din joaca dar pentru ca vrea la wcstraight face de cate ori ii aratam sa faca la locul sau si tot in gradina facestraight face. avem cusca pentru el dar nu vrea sa stea. face galagie. ce pot face?sad

1 răspuns:
| Romeo_7785 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa il fac sa isi doreasca sa stea in cusca
sfaturi:
1)pune-i mancarea preferata
2)pune-i niste flori artificiale care st greu de rupt
3)ai mai putea sa il legi pe o sarma ca sa se poata plimba mai mult
4)acordai mai multa atentie si joacate cu el mai mult