| anonim_4396 a întrebat:

De o vreme imi cade parul si am incercat multe tratamente inclusiv samponul revalid si a inceput sa-mi cada mai tare. Vreau o solutie care da rezultate.Am inceput sa iau si vitamine dar nici alea nu ajuta ...Sunt pur si simplu disperata ...acum un an aveam parul foarte lung si des si azi cand ma uit in oglinda imi dau lacrimile pentru ca nu mai e ce-a fost.Va rog ajutati-ma...Multumesc.happy

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer am citit zilele acestea prospectul de la uleiul de ricin si sp ca pentru caderea parului sa te masezi seara cu ulei de ricin timp de 7 zile. incearca. dar poti citi singura prospectul si vezi ce scrie nu trebuie sa ma crezi pe mine. oricum iti urez succes si sa ti foloseasca pa

| adinaciosescu a răspuns:

Cu masca de par pe baza de placenta animala ai incercat?

| angella1972 a răspuns:

Sampon regenerant de la aslavital, si o data pe saptamana solutia regeneratoare cu petroleum de la aceeasi firma.se gasesc la market si costa cam 20lei impreuna

| rodyana_6729 a răspuns:

Parul are si el perioadele lui de regenerare. mie de exemplu, imi cade toamna si primavara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am folosit nizoral si am fost multumita, daca nu va trece nici cu asta mergeti la un laborator si faceti o fungigrama din secretia luata de pe pielea capului, mai departe la medicul dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masti naturale pentru par
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:WkacumAW5nwMJ:...clnk&gl=ro