| Addicted00405 a întrebat:

Buna, deci de câteva zile îmi tot spune lumea ca ma viseaza, pana acum sunt 3 persoane care m-au visat in ultimele 2 zile(ideea e ca nu sunt atat de apropiată de persoanele astea, suntem doar cunostinte) și am căutat pe net sa văd ce ar putea însemna asta dar nu am găsit nimic. Aveți idee dacă e de bine sau de rau? Si ce înseamnă chestia asta? Chiar vreau sa aflu ca încep sa ma sperii, mersi de răspuns :*

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E de bine sau de rau? E de nici, nici. Ai emis în timpul nopții biocâmp mai puternic și a ajuns până la ele și le-a provocat vise.