| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu am pus o intrebare si acum u prea stiu cui sa ii dau funda, toti au fost convingatori si nu prea vreau sa vada ca nu la apreciez raspunsurile dandu-i unei singure persoane fundita. spuneti-mi va rog ce sa fac. merci happy

Răspuns Câştigător
| Daiana90 a răspuns:

Vei da la urmatoarele, acum vor intelege ca nu poti da fundita.stai linistit, vor aprecia gestul:pe

4 răspunsuri:
| Daiana90 a răspuns:

Foarte simplu, nu da raspuns castigator. poti pune la sfarsit un comentariu in care sa specifici ca toate raspunsurile au fost folositoare si ca nu te poti decide.nu cred ca se va supara cineva,ba chiar vei face mai multi oameni sa se simta bine ca te-au putut ajuta, decat unul singur, cel caruia i-ai fi dat fundita:pe

| anonim_4396 explică (pentru Daiana90):

Dar am promis ca dau funda sad

| anonim_4396 explică (pentru Daiana90):

"Stai linistita" sunt fata happy

| Daiana90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze big grin

| Daiana90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vei da la urmatoarele, acum vor intelege ca nu poti da fundita.stai linistit, vor aprecia gestul:pe