| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu stau la casa, nu stiu deloc cum e la bloc si am o intrebare:de obicei apartamentele cu 3 camere(2 dormitoare) au 2 bai sau doar 1? Si voua vi se pare mai confortabil, mai ieftin si mai avantajos sa iti iei o casa sau un apartament?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cele cu trei camere au o baie si o baie de servici.Adica fara cada. Eventual o cabina de dus. Daca iti da mana iti iei(construiesti)o casa.Este mai avantajos.Dar sa ai ceva banisori.