| ș53fan a întrebat:

Dacă scot să nu mai vadă nimeni poza mea de pe profilul de WhatsApp...nu o să pot vedea nici eu pe ale celorlalți?
Spun asta pentru că la o persoană,cel puțin decât la ea am observat asta, deci la o persoană nu îmi mai apare poza de profil și nici ultimul act! Afectează această schimbare de setare și alte setări?

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Nu are nici o legatura setarile profilului tau pe WhatsApp cu setarile profilelor celorlalti. Nu afecteaza nici o schimbare de satari lucrul acesta decat faptul ca poza ta de profil nu va mai fi vizibila pentru nimeni.
Persoana respectiva a facut anumite satari si ea, printre care sa ascunda vizibilitatea activitatii ei. Eu aveam setat pe WhatsApp sa nu vada nimeni cand am fost activa ultima oara, asa ca nu mai aparea la nimeni acest lucru.