| MadalinaGeorgiana2223 a întrebat:

Buna dimineata. Am visat un baiat necunoscut care in fata prietenilor lui râdea si făcea mișto de mine si se comporta frumos cu mine doar cand rămâneam singuri. Si la un moment dat rămăsesem singuri si se comporta super cu mine si l-am întrebat de ce are diferențele astea de comportament si mi-a răspuns că nu i-am dat de înțeles că aș vrea sa fiu cu el. Adică dacă îi dădeam de înțeles că aș vrea sa fim impreuna nu se mai comporta in fata prietenilor urat cu mine. Apoi trebuia sa intru intr-o casa ciudata si s-a oferit sa vina cu mine. Ce ar putea însemna acest vis? Astept răspunsuri.

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Eu cred ca acest vis ti-a spus care-ti sunt temerile...in caz ca nu le constientizai.