| reddot a întrebat:

Buna dimineata! As avea si eu o rugaminte. Am un prieten care canta. Are o voce incredibila. Ce festivaluri si concursuri imi recomandati, pentru a-l putea inscrie. Vreau sa-i fac o supriza. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Romanii au talent.

| Laura46 a răspuns:

Lasa festivalurile,ca sa il stie toata lumea trebuie sa mearga la Xfactor,romanii au Talemt,sau d ece nu cel mai bine la VOCEA ROMANIEI! dar de ce sa il inscrii tu, el nu isi doreste sa participe? pana la urma daca e timid, nu faci nimic cu intentia ta buna

| MrAngelus a răspuns:

Romanii au talent
Vocea Romaniei
X Factor
Festivalul Peninsula laughing

| reddot explică:

Nu e timid, numai ca ii lipseste un imbold. Ma rog de ceva timp de el sa se inscrie la Vocea Romaniei si tot amana.