| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața! Azi-noapte am avut două visuri.
Primul, în care ma sărutam cu vară-mea. Și al doilea, este un pic mai ciudat.
Fata pe care o plăceam în realitate, în vis a venit la mine în timp ce dormeam, și nu-a spus sa ies afara la ora 5, sau 6.
Mi-am zis în sinea mea în vis:
Uite, vezi ca e adevărat: "Se spune ca cei care te-au făcut să plângi, se vor întoarce la tine plângând." Eram surprins de ceea ce mi se întâmpla, însă totuși am ieșit. Când am ieșit am început să ii povestesc ca vezi Doamne ce frumoasă e vară mea. happy Asta doar ca să o las sa fiarbă un pic. happy
Apoi, deși inițial n-am vrut să-i fac pe plac sa o sărut și toate cele, happy pana la urma am zis ca o sărut și după îmi vad de viata mea. Dar ce bine ca a apărut un băiat mic care ne întrerupea happy Am lăsat-o neterminată, ce sa mai? rolling on the floor

Nu știu, dar cred ca tot trebuie' sa insemne ceva acest vis. Într-adevăr acum câteva zile eram undeva și a apărut și ea lângă mine să-și cumpere "ceva".
Nu i-am oferit nicio atenție, întrucât m-a refuzat de atâtea ori. Probabil dacă eu îi spuneam ceva, reacționa la fel.
Nu stiu. Poate și subconștientul percepe greșit ceea ce recepționează. Habar n am.

Vă dați seama că nu o mai doresc atât de mult ca la "început". Respingerile nu sunt atât de ușor de primit.
Îmi dădeam toate silintele sa o cuceresc, însă nimic nu funcționa. Acum în vis de ce îmi apare?
Eu nu o suport, sincer. E ca fata moșneagului rolling on the floor
Cred ca ar trebui sa fac eforturi serioase pentru a ma reindragosti de ea. Este o prefăcuta. O fată care zâmbește, dar care in mintea ei pregătește totul pentru a te distruge. Dă-o încolo... se crede vreo Barby, când colo e CHUCKY. =)

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

A fost doar un vis, nunu trebuie luat în serios.

| Bizon95 a răspuns:

Iar eu care am avut numai "problema" baietilor de dimineata si nu mi-am putut face treaba la wc prea usor

dai MUUUUUUUUUUUUULT prea multa importanta unor vise, daca nu cumva esti Mafalda, atunci nu inseamna nimic de nimic

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Mi s-a mai spus asta. Voi tine cont, și nu voi mai acorda atâta importanta. Merci!