| aacbbccc a întrebat:

Sunt distrusă... sufăr prea mult după un băiat. sad
Deci pana acum o săptămână totul era binesad eu cu acel băiat eram ca și împreună ne întâlneam zi de zi, ma lua de la școala. ne plăceam reciproc, ne sărutam, vorbeam toată ziua, îmi spunea ca ii e dor de mine si ca abia așteaptă sa ma vădă etc. Pana când a apărut o fata.și a stricat totul... s-a dat la el de mai multe ori dar el o respingea.în pana mea. și acum cateva zile. nu stiu ce i-a facut acea fata ca a inceput sa ii placa si de ea. oh go on " Ea nu ma suporta pe mine deloc, nici eu pe ea "! este foarte invidioasa si acum NIMIC Nu mai e ca inainte crying
Ce sa fac? straight face cum il pot uita? sad m-am saturat sa sufăr atât după el crying(((

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De uitat nu il poti uita asa usor dar incearca sa iesi cu alt baiat

| aacbbccc explică (pentru mona):

O să încerc...