| IlegalSmile a întrebat:

Buna dimineata TPU! Am o intrebare.De cateva zile in continu a inceput sa mi se opreasca calculatorul nu stiu dc crying. Nu imi da nici o eroare nimic .nimic.Stiti ce ar putea aia sad. Fundita

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poate fi de la supraincalzire (calculatorul trebuie curatat de praf pe interior). Si un antivirus bun nu ti-ar strica. Dar e posibil, sa fie nevoie chiar sa reinstalezi Windows-ul. Trebuie sa consulti un specialist, ca sa-l vada. Succes! Numai bine!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@anutza, mersi pentru apreciere! Sper, sa-ti poti rezolva problema. Succes! Numai bine!