| Timi08MM1988 a întrebat:

Buna dimineata TPU. Caut un bazin care era pe vremuri cu robinet din tabla ce se putea monta in perete in care puteai pune apa si ii dadeai drumul vara intr-un lighean, cum se numeste si daca mai sunt cat costa unu?

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Foloseste un bidon de plastic (sau orice alt recipient) la care atasezi o canea cu robinet. Simplu.

| Timi08MM1988 explică (pentru Holiday):

Gen asa ma refeream eu... La Multi Ani 2023 An Nou Fericit!
https://www.metalochimice.ro/......binet-22l/ Asa arata... : se pune apa si sub un lighian... si te spalai inainte sa fie apa in sat.