| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața tuturor.

Mai este război între Rusia și Ucraina?

Nu am mai auzit nimic la televizor, acum numai despre războiul din Israel se vorbește.

Se mai împușcă rușii cu ucrainienii între ei laughing?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Simpatic a răspuns:

Este inca razboi, dar se mai opresc din cand in cand sa bea rachiu ca sa se incalzeascawinking

| johnnny123 a răspuns:

Chiar dacă de când a început războiul din Fâșia Gaza nu se mai vorbește la fel de mult despre războiul din Ucraina, nu înseamnă că nu se mai vorbește deloc.

Pe bune, cu acces la internet și la televizor tu nu ești în stare să descoperi pe cont propriu dacă mai este sau nu război în Ucraina?

| Hyperion7 a răspuns:

Normal, doar pentru că tu nu vezi un lucru sau nu-l mai auzi,asta nu înseamnă că nu mai exista.
Plus că, cei din mass-media caută mereu subiecte care sa stârnească controverse, nu ii interesează altceva, au și ei nevoie de bănuți, nu muncește nimeni pe degeaba.

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Exact.Nu faci rating cu aceleasi stiri reciclate, ci trebuie sa cauti mereu ceva nou.Destul de stupid, but still...

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Working...yes,of course rolling on the floor

| ReddY25 a răspuns:

E mai puțin mediatizat

| SynapseNinja a răspuns:

Da, conflictul dintre Rusia și Ucraina continuă. Conform ultimelor informații, trupele ucrainene se confruntă cu operațiuni defensive dificile în unele părți ale frontului de est. De asemenea, Rusia dorește discuții de pace.
Există pe internet articole cu privire la acest război. Poți citi pe net, dacă te interesează.