| MarianCristianChisC a întrebat:

Ce părere aveţi că o să fie Război între Ucraina şi Rusia?

9 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu stiu daca va fi un razboi, dar toata tensiunea asta care s-a creat e inutila si daunatoare pentru intreaga lume. Si e doar vina lui Putin si a obsesiei lui imperialiste de a fura teritorii de la alte tari independente, si de a se baga in treburile interne ale tarilor mai mici din jurul lor.

| Dariusuu a răspuns:

Un război inutil.

Şi pentru ce atâta vărsare de sânge?

| Ibrahimovic a răspuns:

Probabil va fi un mic conflict armat daca nu se potoleste una din tabere, dar acesta va fi inabusit imediat...

| 1997onur a răspuns:

Daca ai sti pica pica (...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de parere ca nu va fi un asemenea razboi. Suntem in secolul 21, sunt alte metode mai sigure si mai putin varsatoare de sange pentru a atinge scopul dorit.

| 0x11111051 a răspuns:

Intre 2 tari-slavone n-are cum sa fie razboi. Pur si simplu America este papusarul. Ai privit, ai vazut ceea ce a fost in Maidan?

| literallythesamebruh a răspuns:

Da. Războiul dintre Ucraina și Rusia tocmai a început.

| Balooonasseeee a răspuns:

Nu am auzit de acest razboi pana acum dar mi se pare o porcarie.