| anonim_4396 a întrebat:

Bună din nou, comunitate! happy
Ce ați mai făcut?
Sunteți bine?
După cum v-ați dat seama, am lipsit o perioadă de timp.
Am avut ceva treburi de făcut care au necesitat timpul și atenția mea.
Am intrat doar să verific notificările dar nu am mai avut timp să răspund și nici să pun intrebări.
Ca să nu plec așa fără să anunț, am să vă spun că o să lipsesc o perioadă de timp ma indelungată de pe TPU dar posibil să revin în viitorul apropiat.
Mulțumesc tuturor celor care și-au făcut timp să-mi răspundă la întrebări!
Vă doresc o săptămână și o primăvară frumoasă (asta dacă nu voi putea intra la început de Martie)!

Răspuns Câştigător
| Strwberrs a răspuns:

Offf Rosalia...Stii doar ca tuturor o sa ne fie dor de tine, nu? sad
Mie in primul rand sad
Uite, eu ma uit la televizor cu fratele meu si iti citesc intrebarea. Chiar m-am ingrijorat o perioada si ma gandeam la un moment dat ca poate ai abandonat contulsad

Eu te imbratisez dulce dulce! happy

Spor in rezolvarea treburilor tale, te pup! Paaahappy

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Multumim la fel!

| Mosotti a răspuns:

Bine ca ai anuntat sa stim.

| LoveSleep a răspuns:

Stai linistita ca nu si-a dat nimeni seama ca ai alt cont.

| Hammurabi a răspuns:

Să ai grijă de tine și să te întorci sănătoasă.
(Am să-ți păstrez secretul dragă md) happy

| Mayhem666 a răspuns:

Chiar ma intrebam oare ce s-a intamplat cu tine.

| mentholinks a răspuns:

Succes. Oricum realitatea individuala a omului este nimic in cadrul realitatii cosmice.

| Goete a răspuns:

Eu n-o sa rezist, ma sinucid

| VoidEternal a răspuns:

laughing Bine Rosa. Vezi sa nu "lipsești" prea mult?

| Lukasssz a răspuns:

Ok iubi, bafta

| DonEduardo a răspuns:

Hai, lasa vrajelile, stim cu totii ca esti MaestrulDeghizarilor.

| gigite a răspuns:

Sa fie cu mare noroc!

| gigite a răspuns (pentru gigite):

Si de piatra rara!

| Yparisa a răspuns:

Ce rost are mascarada asta?