| TDGMeebu a întrebat:

Buna!

Doamna profesoara doreste sa organizeze o tabara happy

Dar nu stie unde.

Iar eu vreau sa o ajut cu acest lucru, sa ne stie unora preferintele etc.

Stie cineva tabere foarte frumoase, minunate, unde ati fost si a fost... Oau! laughing (ma intelegeti voi oh go on )

Eventual poze, numar de telefon sau cum putem lua legatura cu acea tabara

Eu una acum 2 ani am fost in tabara Oglinzi unde a fost nemaipomenit.

Mancarea buna, excursii multe, discoteca etc.

Macar aceste conditii sa le indeplineasca tabara laughing

Multumesc foarte mult!

Chiar am nevoie de ajutor happy

2 răspunsuri:
| Gosh. a răspuns:

Taberele din strainatate sunt cele mai bune, dar presupun ca doamna profesoara nu isi perminte sa va duca pe alte meleaguri.
Cea mai frumoasa tabara din Romania pentru minte a fost la Sinaia, la o pensiune care se numea "Casa Ducu".

Dar sincer acum, eu nu cred ca farmecul unei tabere tine neaparat de loc. Bineinteles, este si vorba de cazare si mancare, dar distractia vine cand esti cu prietenii.

Succes si distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa va duceti undeva la munte acolo este foarte frumos si pensiunea vraja muntelui din bran este foarte frumoasa succes si distractie placuta?