| GrungyCacti a întrebat:

E gresit ca nu vreau sa fiu a treia roata? Mereu m-am stresat cand ies cu cupluri in oras, sau chiar daca stam in aceeasi camera, eu vreau sa ies imediat. Mi se strica dispozitia imediat. Si mi-am zis gata dar se pare ca daca vreau asta nu sunt intelegatoare. Nu inteleg de ce trebuie sa imi fac rau singura facand asta. Problema e ca singurii mei prieteni s-au cuplat si eu nu mai am cu cine sa stau, sa schimb o vorba.
Mereu am fost asa si s-a marit stresul pe care il am atunci cand sunt in preajma cuplurilor, eu neavand niciodata o relatie. Mi s-a spus sa ignor sentimentul, dar ma umplu de o furie imensa, simt ca explodez si zic mai bine sa evit situatia.
Mai simte cineva asa? Cum stapaniti furia?

2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Poti sa te apuci de scris. Nascocesti povestioare cu personaje care rezoneaza cu tine si, in timp, vei intanli persoana care sa fie pe gustul tau. Succes!

| mezeicristina33 a răspuns:

Da si eu, dar faza e ca sunt o mie de oameni pe sol socializeaza mai mult fa ce ti place tie iar daca prietenii tai nu te inteleg inseamna ca nu ti sunt prieteni sunt si alte moduri de exemplu:gatesti ce ti place, te uiti la serial etc afli tu ceva bafta!