| AndreeaIonela29 a întrebat:

Buna eu am 12 ani si aproape 2 luni, Am inaltimea 1.57 si 37 kg. Mi se pare ca sunt prea inalta si prea slaba.Ce pot face sa ma ingras doar unde sunt picioarele? Vreau solutii urggente!
Si nu vreau sa ziceti ca ma grabesc doar vreau sa stiu cum?

Dau funa la raspusuri eficiente.

5 răspunsuri:
| WholeWorldTeam a răspuns:

Parerea mea e ca ai putea sa mergi la sala.Acolo facand tot felul de exercitii iti dezvolti muschii si nu o sa mai ai impresia ca esti slaba.Si bineinteles conteaza si alimentatiawinking Daca consumi cipsuri, pufarin, pufuleti, cereale si coca-cola sau alte prostii nu te astepta sa arati binewinking

| AleWhatever a răspuns:

La 12 ani nu esti prea inalta laughing) si eu am tot 12 si am 1.72._. si chestia cu ingrasatul unde sunt doar picioarele nu prea poti. cand te ingrasi o faci peste tot;*

| AndreeaIonela29 explică (pentru AleWhatever):

Da mă da. Dar nici pălugă la 12 ani.:J Las-o mai moale tanti.:-=-h

| AleWhatever a răspuns (pentru AndreeaIonela29):

Pai,"paluga" asta te baga sub radical (:
Sezi bland, copila;*

| Ripperz a răspuns:

LOL. Eo la 12 si ceva aveam 1.80, parerea mea este sa te duci la un nutritionist sau la un endocrinolog