| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii Hp( Harry Potter ) care-i treaba cu Pottermore? dupa pottermore ce alte proiectie credeti ca va mai avea autoarea?

4 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nu cred ca mai are alte proiecte pe viitor nu a declarat absolut nimic de asa ceva

| petrealexandru a răspuns:

DA

| aumih16 a răspuns (pentru petrealexandru):

Ce da mai are si alte proiecte autoarea eu nu stiu nimic de asa ceva ma rog tu poate stii mai bine

| HarryPotterStupefy a răspuns:

Deci...

cu pottermore este cam asa: in iunie sau iule siteul s-a dechis si primi 100 sau 1000 care si-au scris e-mailul si parola au primit un mail inapoi care le spunea ca au fost acceptati. pentru cei care au ratat snsa de a intra in iunie, in octombrie siteul este deschis pentru toata lumea. o colega de-a mea a intrat pe site si la inceput esti pe diagon alley... stii ceva? mai asteapta tu vreo 5 zile si te poti loga si tu ( e prea mult de povestit, siteul fiind prea complex)laughing have fun. byee