| popescucarmen43 a întrebat:

Buna fetelor! Am si eu o intrebare..este si pentru baieti.v oi intra la acelasi liceu cu baiatul de care mi place,dar eu si el ne am cunoscut pe Facebook,nu am facut o parere buna si mna.El la fizic pare a un baiat rece, indiferent arogant, si s-a stricat prietenia dintre noi..cum pot sa fiu indiferenta dar in acelasi timp senzuala? adica sa par misterioasă..nu stiu daca va vrea sa ma cunoasca,dar vreau sa l fac sa i par interesanta,poate v oi apuca totusi sa vorbesc cu unii colegi de ai lui,cum sa ma comport cu ei? sigur isi vor vorbi unu altuia de boboace,si vreau sa par interesanta baietilor, si el gen sa il deranjeze indiferenta mea, vreau sa fac in asa fel incat sa ma bage el in seama

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu va mai uitati la atatea telenovele...

| lamalamalama a răspuns:

Depinde cum si-a stricat parerea despre tine.
Poti sa vi bine imbracata, sa il ignori, sa nu pari rusionasa pe langa el, si sa ai un grup de prietene, cu care sa vorbesti blah blah. Cand vorbesti cu baieti asigurate ca nu este prieten cu baiatul pe care il placi, deoarece te poate para.

Totusi sa vi mereu atragatoare, si sa te distrezi. Incearca sa inveti si foarte bine. Asa il poti recastiga. Totusi daca vezi ca el se da la tine fix dupa ce ai venit asa frumoasa la scoala, incearca sa vorbesti cat mai putin cu el, ex: Ce mai faci? tu: bine, sau cand te saluta, ii zici salut si gata, pleci de acolo, nu mai ai ce discuta cu el. Dar nu veni prea ''fata'' la scoala, incearca sa fii putin de tot mai baietoaica, in sensul ca, sa ai stilul ala de ''fata rea''. Eu imi imaginez fata perfecta, fiind baiat:

Tricou de baiat, blugi scurti, sapca in cap, guma in gura, si corp sexy laughing.