| anonim_4396 a întrebat:

Bună, fetelor cate ore pe zi stati pe tocuri? Mersi, sanatate multa.

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Hei Cristy
Cu tocurile depinde de sezon. De exemplu iarna când e zăpadă și polei nu pot merge pe zăpadă cu tocuri mari, pentru că alunec. Dar când e trotuarul uscat port tocuri cam 7 ore pe zi.

23 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu port, foarte rar la vreun eveniment, dar și atunci caut niște sandale joase sau chiar balerini, am 1, 80 și fără tocuri laughing.

| untu a răspuns:

Fetelor,pentru sanatatea voastra, nu purtati pantofi cu toc inalt, chiar daca va purtati si pantofi cu toc scurt! Medicii va recomanda sa evitati purtatul pantofilor cu toc! Vedeti pe GOOGLE:,, Purtatul pantofilor cu tocuri afecteaza sanatatea'' si vedeti si cititi rezultatele cautarilor!

| untu a răspuns:

Statul mai multor ore pe tocuri nu este sanatos!

| GoldenZenith a răspuns:

Buna!

Sper sa nu ma crezi rautacioasa, dar judecand dupa faptul ca tot repeti intrebarea astea si dupa poza de profil, in capul meu vin doua idei:

1) ai o afacere in domeniul acesta si cauti sa aduni informatii direct de la sursa veniturilor tale, adica, noi, femeile.

2) ai vreun fetis nebun si raspunsurile de aici iti cauzeaza vreo placere nebanuita.

Sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare o să scapi vreodată de obsesia asta pentru pantofi? laughing Între 8 și 10 ore pe zi. Dar din 7 zile, doar 5 port tocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea imi place sa port tocuri insa nu pot sta foarte mult atunci cand le port deoarece ma dor picioarele.

| Deliiiia a răspuns:

Deloc.

| dragodana a răspuns:

Salut! Iarna(cand nu e gheata pe jos) si primavara/toamna port cam 8-9 ore pe zi.Vara port tocuri doar la ocazii speciale.

| ABCD122 a răspuns:

Buna Cristi! Tu esti fata sau baiat?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ABCD122):

De ce mă intrebi?

| Miruna7975 a răspuns (pentru ABCD122):

Îl cheama Cristi si intrebi daca e fata sau baiat? Poate fi "Cristi" nume de fata? Normal ca e baiat!

| ABCD122 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Fiindcă pui extrem de des întrebarea asta. Iti plac pantofii cu toc, sau?

| Fumiko a răspuns (pentru Miruna7975):

La noi in scoala e o fata pe care o cheama Catalina si i se spune Cata, deci poate fi posibil sa fie si fata (Cristina, prescurtat in Cristi)

| Miruna7975 a răspuns (pentru Fumiko):

Da, dar ar mai întreba de tocuri dacă ar fi fată?

| Fumiko a răspuns (pentru Miruna7975):

Numa daca e venita din ani 80 î.Hr laughing

| NotMyFault a răspuns:

In jur de 36. Depinde de sezon.

| Zazy a răspuns:

Eu nu port tocuri deloc.
Dar sunt foarte nelămurită.
Te cheamă Cristy, e un nume de băiat. Desigur, poate fi și Cristiana, dar vazand ca ai pus si alte intrebari legate de baieti, consider ca esti baiat.
Ți-am vizaulizat profilul, postezi intrebări legate de tocuri. Te pasionează așa ceva din moment ce tu ești de gen masculin? Sau ești vreun alt nebun?
Nu vreau sa fiu rea, really man, dar mi se pare destul de ciudat sa postezi astfel de intrebari despre un domeniu ce nu ar trebui sa te caracterizeze, de fapt sa te intereseze because ești un baiat!

| boylivgume a răspuns:

Intrebarea ta nu are sens

| georgianasiiulia a răspuns:

Am 12 nu stau pe tocuri.

| Buzea_Sandra_1977 a răspuns:

Nu port tocuri.

| gabitza1994 a răspuns:

Eu nu stau asa de des pe tocuri, stau ocazional!

| Marisaaaa a răspuns:

Nu stau deloc pe tocuri, am 12 ani.

| FlorentinaMarilena1998 a răspuns:

Cat este nevoie. laughing