| simina2404 a întrebat:

Buna! Ieri am ieșit cu iubitul meu, m-a sunat ca sa ies la scara și zicea ca nu ma aude. De fiecare data când ma suna, zicea ca nu se aude nimic. Au fost vreo 10 apeluri. Când a sunat pe wapp, eu mi-am auzit ecoul și era evident ca se auzea, când i-am zis asta, m-a pus pe mute, pe wapp se vede când pui pe cineva pe mute. Când am coborât, l-am pus sa ma sune și se auzea. Acum mi se pare foarte ciudat gestul, nu inteleg de ce cineva ar minti cu asta și ma face sa-mi pierd increderea. Sau de ce un baiat ar face asta? Poate e cineva aici sa-mi explicehappy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probleme cu semnalul daca spui ca se aude cu ecou.

| siriusblack98 a răspuns:

Zici ca am avea vreun cod secret plin cu reguli de urmat ale barbatilor sa stim de ce un Gigel dintr-un colt al planetei ii da cu flit iubitei lui. Poate vorbea cu ma-sa in timpul ala si nu voia sa-i mai intrerupi, poate era pe wc si voia sa-l lasi naiba in pace sa termine ce a inceput, poate era cu alta si te insela iar tu ii deranjai, pot fi N motive for God's sake.

| Lupică27 a răspuns:

Ba, ce dreacu nu va e clar ca vrea sa scape de voi, tot aud chestii din astea, si eu eram prost inainte imi sunam prietenii si ba nu raspundeau, ba ziceau ca vin intr-o juma de ora si nu mai veneau, ba se dadeau ocupati, etc.
Cu femeile n-am patit chestii de genul dar cu prietenii am patit o groaza, cand cineva vrea sa scape de voi se da mereu lovit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| blairelovesmusic a răspuns:

Cel mai probabil vrea sa se desparte de tine.