| Fr3dy a întrebat:

Ieri seara mi-a intrat ceva in ochi. Mi-am frecat ochiul, am lacrimat, mi-am dat cu apa pe ochi am tinut compresa cu apa rece pe ochi, am dormit dar

obiectul strain tot acolo e ce sa fac? Ma doare de nu mai pot

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate "obiectul străin". Roagă pe cineva să se uite ce ai acolo şi să încerce să scoată. Să fie curat pe mâini, în primul rând. Încearcă să-ţi faci nişte comprese cu ceai de museţel, o să mai calmeze zona. Baftă!