| Pisicuța a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat si nu stiu cum sa-i zic, sunt o fire foarte timida, si lui ii place de prietena mea cea mai buna si nu stiu exact ce sa fac, el e mai mare decat mine cu vreo 2 ani, va rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| Diana_6039 a răspuns:

Pai daca o place pe prietena ta cea mai buna ii cam nasol! Poti sa faci urmatoarele lucruri:Sa vorbesti mai mereu cu el, sa ii dai de inteles ca il placi.sau poti sa devii cea mai buna prietena alui si apoi ii zici ca il placi de cand l-ai cunoscut! Baftalove struck

4 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

intai vorbeste cu prietena ta sa ii zica ca nu o intereseaza. apoi incearca sa te dai la baiat cu ochi dulci si uita-te ca si cum ai fi indragostita. ar merge asta.

| Pisicuța explică:

Si il si cunosc de mult timp

| Pisicuța explică:

Nu, nu o prea intereaseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum depinde de prietena ta... daca si ei ii place de el, nu e de bine. Sfatul meu este sa de dai pe langa el, sa ii arati ca il placi si dp sa ii spui ce simti...asa cred ca e cel mai bine