| pisicutzaaa a întrebat:

imi place un baiat.am fost cu el. S`a desparitit de mine.si dupa aia i`ar ne-am impacat.acum 4 zile el a fost cu cea mai buna prietena a mea. m`am certat rau cu ea.si acum suntem certate... dar el a inceput iar sa vorbeasca cu mine.si nu stiu ce sa fac.sa mai fiu cu el sau nu? sa mai fiu prietena cu Carmen(fosta mea prietena)?

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Intr-un fel are dreptate INKhugulugusei.dar dupa ce ti-au facut nu merita nici un scuipat happy parerea mea happy Nu e frumos! Nu se face asa... poate tu erai prietena ei.dar ea siguuur nu iti era prietena happy. si-au batut joc de tine. trebuie' sa-ti bati si tu de ei nu?happy

| RawGrey a răspuns:

Eu daca as avea de ales dintre 2 prieteni buni. sincer nu as alege niciunul. Acum depinde ce simti pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el a stat cu prietena ta nu e pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu strica niciodata o prietenie pentru un baiat...