| WonderGirl7 a întrebat:

Bună!
imi puteti da va rog mai multe detalii despre învățământul fără frecventa?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu scrie pe siteul facultatii despre ce e vorba? Exemplu https://www.uvt.ro/......ta-redusa/

| Freya1 a răspuns:

Cred ca poți face fără frecventa clasele primare, liceu și facultate.
Din câte am înțeles plătești ceva taxa și te prezinți la câteva ore.Cred ca 2 săptămâni din luna mergi sau habar nu am cum, dar sigur trebuie sa te prezinți la teste ca să primești note și sa închei anul.