| xcwx a întrebat:

Invatamantul la distanta e invatamant cu frecventa, adica tine tot de invatamantul cu frecventa?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Invatamantul la distanta (ID) nu este invatamant cu frecventa, este invatamant fara frecventa, te prezinti doar la examene.

| xcwx explică (pentru Ioandelasal):

Pe site-ul universitatii scrie ca specializarea la care ma inscriu are si invatamant la distanta, dar pe planul de invatamnt spune ca forma de invatamant e IF, ce sa inteleg?

| Ioandelasal a răspuns (pentru xcwx):

Nu stiu, nici eu nu inteleg, asa ca solicita lamuriri de la universitate, conducerea acesteia este singura in masura sa dea un raspuns sigur si corect.