| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Îmi vine să intru în pământ. Deci azi noapte, fara să vreau, s-a întâmplat să mi uit chiloții murdari pe cuierul din baie langa prosopul unuia dintre colegii de cameră. Pe moment, mi s-a atras atenția și mi-am cerut scuze, iar situația s-a liniștit destul de repede. Însă ieri după amiază, am aflat random de la prietena colegului care a lipsit din camera din noaptea aceea, că aceasta ar fi aflat de faza făcută de mine și că s ar fi supărat foarte tare și că ar fi zis că după după ce se va întoarce în cameră (mâine), nu voi scăpa atât de ușor. Acum, eu nu mai știu ce să cred, e atât de grav ceea ce am făcut, voi ce părere aveți? Cum ați fi reacționat? Intr un fel, mă simt super vinovat acum, după ce am auzit și mi e teamă să nu se răzbune celălalt coleg pentru acea fază, și în același timp, mi s ar părea puțin exagerat din partea cuiva să țină ranchiuna pentru ceva ce nu a fost intenționat. Poate nu-mi dau eu seama cat e de grav...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o intamplare nefericita, nimic grav, iti ceri scuze si atat.
Ideea este sa-ti pui chilotii murdari pe jos, pana termini in baie si asa nu-i uiti cand ai terminat de facut baie, sau ii pui in cosul cu rufe murdare, nu-i agati niciodata langa proaspetele colegilor, cu care se sterg pe fata.
Nici macar acasa la tine nu pui chilotii murdari in cui, sau pe prosoapetele curate ale familiei.

| popapopica a răspuns:

Ca i-ai uitat, e una. Dar daca erau murdari, de ce i-ai pus langa un prosop? Iti dai sema ca se pot transmite microbi?

| L3mMoN a răspuns (pentru popapopica):

Pur și simplu nu mi-a mers mintea, de oboseală...