| anonim_4396 a întrebat:

Bună, în cele ce urmează a fi enumerate, aș dori să împărtășesc cu voi o experiență cam ciudat de provocatoare din punct de vedere carnal!
În data de 8.05. 2022 am fost undeva în oraș să rezolv ceva nu mare lucru!
O zi pur și simplu obișnuită la prima vedere; dar cu unele întâmplări ciudate din punct de vedere spiritual!
Când am plecat unde trebuia să ajung nu s-a întâmplat nimic ceva deosebit!
Dar când m-am întors, atunci au început s-apară niște lucruri cu adevărat ciudate în acea zi cu care aveam să-mă întâlnesc și cu care nu mă prea întâlnesc prea des!
Cel puțin în ultima perioadă!
Și anume : La întoarcere acasă m-am dus să cumpăr de la farmacie ceva pentru indigestie!
Dar când dau să ies afară intră una între 18-25 de ani să ia ceva pentru gât!
Deci cum arăta asta..., nici nu vă puteți imagina / închipui!
Nu că ar fi fost vreo sorcovă sau ceva de genul, dar era foarte pervers îmbrăcată!
Avea un trup tras ca prin inel; corpolentă ce să mai!
Avea pe ea ceva foarte strâns cu multe modele, de îi scotea poponețu de piersică la vedere!
Iar deasupra o jachetuță și ceea ce mi-a atras atenția în mod special că, de fapt nu avea nimic pe dedesubt decât ce credeți?
Un sutien în valuri orizontale și atât!
Iar afară era 1 grad Celsius!
Na, ziceți și voi dacă ați mai văzut așa ceva până acum?
(Și ea veselă cică vreo ceva dropsuri de gât! Sau poate pentru altcineva, dar oricum! În fine nu vreau să judec!)
Ca și când nu ar fi fost de ajuns, pe drum la întoarcere acasă, ce credeți că văd în față?
Una bună..., da bună rău rău de tot, nu așa!

(Din față nu am văzut-o că nu m-am întors s-o văd, ca să nu las impresii!)

Asta tot așa îmbrăcată la fel ca și aia de dinainte; tot cu din ăia strânși pe ea, numa că erau negri, fără modele!
Așa de subțiri erau... că, deja aproape că-i vedeam și pielea!
Nu știu dacă nu cumva erau un fel de ciorapi din aia subțiri de femei!
Asta, în comparație cu aia de dinainte, avea un fund sănătos bine de tot de zici că era o lubeniță!
Așa de mare era!
Nu că ar-fi fost gras, sau... Dar era mare și un format de zici că era un fel de pară / piersică!
Asta ca asta, dar ce credeți că avea în față?
Un căruț cu un copil pe care îl împingea! + încă o femeie mai în vârsta și mai plină / țeapănă cam ca o damigeană, frumos aranjate și una și alta și care cred eu după bănuiala mea că era ori maică-sa, ori soacră-sa!
Dar nu vorbeau între ele una cu cealaltă, ci pur și simplu mergeau paralel una lângă alta și atât!
Na ziceți și voi acum, dacă ați mai văzut așa ceva?
Femeie mamă în colanți cu ditamai toba și cu copil în căruț, îmbrăcată cu aia strânși de parcă cerșea un viol / o palma peste bucile alea ale ei!
Sincer să fiu toată ziua numa la asta m-am gândit!
Involuntar, fără să vreau, ca atunci când aud o melodie!

(Nu mai vezi una pe stradă care să fie în fustă!
Toate îs cu din ăia strânși pe ele; fie blugi, fie orice fel de material!
Și într-un fel, e și nu e vina lor!
Ci mai degrabă a producătorilor și a lanțurile de modă care lansează și pun la dispoziție numai genul acesta vestimentar, cât mai provocator!
Și pe urmă vezi cum urlă televizoarele / știrile cu rata de violuri în creștere!
Mai nou am auzit că-s-a dat un fel de lege care îți interzice să le și fluieri, că cică e un fel hărțuire!)

În altă zi, undeva pe la miezul zilei, am luat autobuzul mergând undeva să rezolv o problemă!
Numai că întâmplarea face că pe partea cealaltă a autobuzului, stă să se așeze o tipă super sexy sau chiar fatală aș putea spune!
Tipa asta arăta cam în jur de 25/30 și ceva de ani!
Avea ceva negru pe ea tras ca un ciorap, dar cu masca pe față!
Părul foarte drept și cu șuvițe blonde!
Avea niște forme de te înnebunea!
Dar ce m-a făcut să-mi izbesc privirea în ea a fost că, stătea cu picioarele ușor strânse! (exact ca în scena cu Sharon Stone)
Nu puteam să-mi iau privirea nicicum de la cracii ei!
Avea niște picioare cărnoase și fine ca smântâna! (în ciuda faptului că erau maronii / măslinii)
Foarte lucioase! (probabil că s-a dat cu ceva ulei antibronzant)

Și ca și când nu ar fi fost de ajuns, la o stație următoare urcă o femeie ca oricare alta cu puțini colaci, DAR, DAR, cu niște / un fel de chiloți negri în formă de boxeri extrem de subțiri, ușor transparenți și cu modele de tip floricele, ca niște mileuri / macrameuri * cu solzișori pe margini!
Când am văzut-o am rămas un pic șocat / blocat!
Efectiv nu mi-a venit să cred că / cum pot umbla așa? (Mi-am pus întrebarea dacă nu cumva erau lenjerie intimă sau erau de purtat?)
Dar nu a durat mult până când am văzut una identică ieșind dintr-un magazin alimentar!
Dar acestea ultimele au fost ceva nou și rar pentru mine!
(După toate aceste așa zise întâmplări, am stat și m-am gândit așa: Oare peste câțiva ani, poate chiar și mai mult, cum va mai umbla muierimea pe stradă; având în vedere încălzirea globală care se tot vehiculează de câțiva ani încoace!?!?
Vor umbla în alte veri femeile în bikini sau chiar tanga?)
Voi ați întâmpinat astfel de situații?

8 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Cred ca ai visat. Data de 5.08. 2022 nici nu a fost. Poate o sa umble femeile in bikini sau in tanga in visele tale sau in visele tale.

| anonim_4396 explică (pentru dannys):

Cred ca ai visat si tu si prietenul de mai sus.tu vorbesti de luna august.el vorbeste de luna mai...si noi suntem in luna aprilie..hahaha

| dannys a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am visat, eu doar am citit ce a scris si dupa a modificat.Asa ca iti acept scuzele

| Violleta2022 a răspuns:

MUlta fantezie in povestile tale laughing

| minrest a răspuns:

Violul este un act de violenta extrema, care include bataie si restrictie corporala, altfel nu poate avea loc. Tu poti avea erectie in timp ce exercitii violenta extrema? Exact; banuiam eu ca nu. Asa ca, nu cersea un viol. Iar palma peste fund, nu e nici asta o forma de gratificatie sexuala, ci violenta sexuala, cu scopul de a umili o femeie pentru ca e femeie, si pentru ca e mai slaba fizic. Femeile nu sunt vinovate pentru violuri, ci barbatii frustati, lipsiti de busola morala si rudimentari, de asemenea sadici, ca sa poata avea erectie in timpul exercitarii violentei, si psihopati, ca sa poata nega orice drept unei fiinte umane. Dar, stiu, in unele biserici, altfel se invata. Blaming the victim much?

| johnnny123 a răspuns:

" îmbrăcată cu î-ia strânși de parcă cerșea un viol / o-palma peste bucile alea ale ei! "

Repetă după mine până când îți intră bine în cap: "Nici o femeie, indiferent cum este îmbrăcată, nu "cerșește să fie violată""

Numai un agresor sexual poate gândi în felul ăsta, dar tu nu ești un agresor sexual, nu-i așa?

| Brizbriz a răspuns:

Vise ude, da, toti au avut asa ceva

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Vise...