| anonim_4396 a întrebat:

In curand va fi majoratul meu si am inceput sa ma aprovizionez cu bautura. O sa am in jur de 40 de invitati. Credeti ca o sa ajunga 10 litri de vin rosu, 15 litri de Pepsi, 4 litri de suc natural, 7 litri de vodka Stalinskaya, apa minerala si apa plata?
Credeti ca ar trebui sa ma cumpar si altceva? Sunt putin stresata caci vreau sa iasa totul bine. :d
Va multumesc aniticpat.

6 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

@domnulgoe Mai bine mai cumpar cateva sticle de bautura decat sa aduc prostii de la weedshop`uri. big grin

| Gesara a răspuns:

Serios,cam toti invitatii tai vor fi beti.

| andrey910 a răspuns (pentru Gesara):

Dc sa fie beti? Nu e foarte multa bautura.

| Gabrijel a răspuns:

Prsesupun ca acei invitati no sa vina cu o mina in cur si alta in buzunar o sa mai aduca si ei ce va de baut garantez nu te stresa.doar e majoratu tau

| domnulgoe a răspuns:

Pai daca vine un,, contaran" de-al meu, pai ala bea singur toata vodka.si apropo, un majorat nu tine numai de bautura.mai trebuie si dame de companie,si niste,, liniute"daca stii ce is alea.o claie de,, iarba" si cate si mai cate.cantitatile astea de bautura, sincer sa fiu, le consum doar eu.dar fara vodka.aici intervine profesorul meu de fizica.dar nu conteaza ce decizi, ai sustinerea mea...

| cora_5318 a răspuns:

4 litri de suc natural nu cred ca iti ajung... Ia si cateva sticle de Lipton Ice Tea happy Sigur place tuturor!