| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu produsele Herbalife... Le iau da aproape o luna si vroiam sa va intreb, daca mananc o portocala si o mandarina intr-o zi are ceva? Afecteaza programul de slabit?

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

In orice dieta se mai permit si mici exceptii.Nu stiu nimic de programul urmat de tine, dar daca organismul iti cere, de ce sa il refuzi? E pacat sa te abtii chiar si de la fructe.Hai ca la prajeli, duciuri, paine e normal, dar un fruct din cand in cand nu cred sa iti puna in pericol dieta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu afecteaza, 2-3 fructe pe zi chiar sunt recomandate ca gustari intre mese.
Intrebari ca aceasta punele celui care ti-a facut programul el e cel mai in masura sa iti raspunda la astfel de intrebari si sa te ajute pe durata programului.

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Buna, intreaba consultantul care iti da produsele, nici un alt consultant sau alta persoana pentru ca el cunoaste cel mai bine situatia ta.eu iti pot da un raspuns pentru ca sunt consultant dar incalc codul de etica.deci cel mai bine ia sfaturi de la consultantul tau pentru a avea cele mai bune rezultate, altfel luate dupa ureche, daca ceva nu e ok, nu putem asocia rezultatul nedorit din cauza produselor.o zi buna iti doresc!