| edyla a întrebat:

Buna in luna iulie 2010 am fost prins conducand sub influenta alcoolului si mi sa suspendat permisul pe 3 luni dar eu am condus in continuare si in luna august am fost oprit din nou si mi s-a facut dosar iar din luna octombrie a fost dat la procuratura au trecut 5 luni de atunci si nu stiu nimic mi se spune ca o sa primesc acasa deciziea.Cine ma poate ajuta si pe mine niste sfaturi ce se poate intampla si cand o sa-mi iau permisul va multumesc.

1 răspuns:
| Ciprian a răspuns:

Permisul iti va fi innapoiat, dar nu peste 3 luni cum ti s-a spus initial, ci peste mai multe, pentru ca ai condus fara permis.