| Addaaa99 a întrebat:

in special la cei din Iasi.
Am auzit ca in zimbru in spate la anl-uri ca sunt niste asa zisi "Oameni". Care sunt imbracati in calugari [parca]. Si omoara copii pentru organe. Dar nu era nimica, dar eu stau in spate la anl-uri. Si imi este fica si sa ies din casa. Voi ce credeti?; d oare chiar exista? La revedere. fara funda pentru ca nu am pentru ce.
P. s. Daca doritii sa ma ajutati bine daca nu la fel de bine.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, sigur ca exista! Sa nu ai nicio indoiala! Daca te vei uita la intrebarile mele ai sa vezi cam am pus si eu o intrebare la fel sapt.trecuta.Fii atenta pe unde mergi, incearca sa fii afara doar pe timpul zilei cand e lumina si sa circuli in zone relativ aglomerate. Oricum ideea e ca daca vor sa te rapeasca te rapesc ei si in mijlocu zilei fara absolut nicio problema!
Bafta! :* >big grin

| St3fa a răspuns:

BUna! Am ceva sa-ti spun!
Chiar daca nu sunt din Iasi cunosc situatia sunt din Bistrita si am auzit de acest zvon! Este in tradevar real! S-a intemplat intr-un parc de la noi in care a fost furata o fata de acesti calugari si nu au mai gasit-o!
Varul meu sta in Tg Mures si la socoala la el s-au gasit 2 crime! Au disparut doua fete si pe una dintre ele au gasit-o in padure fara nici un organ in ea!
S-ar fi putuc ca la tine in spate sa fie asemenea de oameni! Poate ca au fost dar daca au fost deja se vorbeste despre ei asa ca nu cred ca ar mai putea veni in acel loc! Daca cumva vezi ca se apropie un calugar cu o carpa in mana tipa si fugi sau poti suna direct la politie!
Bafta!
O zi placuta!

| dana_5337 a răspuns:

Pai nu stiu si eu am auzit