| MaryWhiteRose a întrebat:

La fiecare mesaj pe care il pun imi apare statu "in asteptare"[mai la toate] si trebuie sa stept cateva ore ca sa il publice, de ce? Si voi asteptati tot atata? Poate credeti ca e o intrebare ridicola dar sunt noua aici, de abia de ieri am cont.Dau fundita :3! Merci anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Buna! Se intampla asta deoarece esti utilizator junior.

3 răspunsuri:
| MaryWhiteRose explică:

Merci :X Dar ca sa nu mai fiu utilizator junior trebuie sa raspund la intrebari sau doar sa am o anumita vechime?

| Xenya a răspuns (pentru MaryWhiteRose):

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Aici o sa gasesti foarte multe intrebari si raspunsuri.
P.S Bun venit in comunitate!

| MaryWhiteRose explică:

Mersi din nou, deja vad ca-mi apar mesajele mult mai repede, nu prea stiu cum functioneaza dar nu mai conteaza smug