| andrulina a întrebat:

La scoala mea se organizeaza o petrecere de halloween si am nevoie de niste idei despre probe, aranjamentul salii, etc.Probe nu de dans sau de creatii cum sunt cele de la balul bobocilor.De exemplu:cel ma frumos costum, cel mai infricosator, cel mai frumos dovleac, etc.
Multumesc!

1 răspuns:
| Pricope_Iulia_Maria_1995 a răspuns:

Poti sa te faci o vrajitoare. Si sa spui niste cuvinte.
La dovleac poti sa ii pui o peruca sau sa-i desenezi par si sa spui : El este Gigel care sa de cu gel de aceea are parul asa lung.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?