| michael26iul a întrebat:

Buna la toata lumea.Am o intrebare.N-am mers o saptamana la scoala si am 42 de absente cum le pot motiva parinti nu stiu de astabig grin Dau funda.Sau exista un mod de a-l face pe dirigintele sa mi le motiveze? Dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| michael26iul explică (pentru alexandru1993):

Cum fac rost de ea?

| zurick a răspuns (pentru michael26iul):

Trebuie sa te duci cu un parinte (daca ei nu stiu e naspa...)la medicul de familie si-i spui de ce ai nevoie.Cred ca cel mai bine ar fi sa le spui parintilor tai adevarul poate asa te scot ei din problema asta, caci dirigintele nu ti le motiveaza fara dovada.

| michael26iul explică:

Mai vreau raspunsuri va rog

| michael26iul explică (pentru zurick):

Eu as vrea intr-un mod in care sa nu afle parinti

| zurick a răspuns (pentru michael26iul):

Inteleg asta, dar asta ar fi singura modalitate...

| michael26iul explică (pentru alexandru1993):

Pai si daca ma prinde ca ii falsa ce se poate intampla?

| darrio2007 a răspuns (pentru michael26iul):

Intri in belele mari.

| darrio2007 a răspuns:

Nu stai cu parintii? Cum de nu stiu ca tu nu ai fost la scoala? Inseamna ca nu se intereseaza de tine. Orice ai face tot vor afla.