| Allex_Tyna_1997 a întrebat:

Buna la toti, am Nokia lumia520, si mi-am facut con ca sa pot descarca de pe store, Aplcati si acuma tot imi spune ca sa astept, si am incercat sa descarc o aplicatie dar, nu o pot descarca va rog frumos imi spune si mie cineva ce sa fac? Va rog nu pot descarca nimic!

Răspuns Câştigător
| Daniel456544 a răspuns:

Problema cred ca e ca tu ai facut cont Microsoft sub18 ani adica cont minor. Daca asta e trebuie sa iti mai faci un cont Microsoft de peste 18ani, al mamei sau al tatei si sa iti adaugi contul tau la familea contului parintelui si pe contul parintelui dai la setarile copilului si pui sa poti descarca orice. Sau iti faci cont nou Microsoft de peste 18ani si il pui pe telefo, dar cred ca trebuie sa dai restart la telefon sa poti pune alt cont.mult succes

| Allex_Tyna_1997 explică (pentru Daniel456544):

Mersi mult, m-a ajutat foarte mult happy!

1 răspuns: