| Floreenofficial a întrebat:

Buna! Locuiesc în Romania la bloc și sunt îngrijorat cu luarea, oprirea apei după amiaza până spre seara.Si un vecin a zis că de acum așa se va întâmpla în fiecare zi.Dar până când? Sunt supărat.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Cauta anuntul cu oprirea apei pe siteul companiei care se ocupa de orasul tau.Sigur au anuntat ce si cum.

| Floreenofficial explică (pentru dullcat):

Scrie că furnizare apă cu presiune redusa azi și mâine în oraș, dar nu e deloc apa.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Bucuresti?
Se fac o groaza de lucrari ca sa se diminueze problemele la iarna.

| Floreenofficial explică (pentru suntserios):

Mersi pentru răspuns.Alt oraș. Scrie pe internet că furnizare apă cu presiune redusa azi și mâine, dar nu e deloc.l

| suntserios a răspuns (pentru Floreenofficial):

Asa, si din faptul ca nu ai apa 2 zile ai tras concluzia ca vei trai intr-o seceta permanenta?

| Floreenofficial explică (pentru suntserios):

Un vecin a zis că așa va fi în fiecare zi după amiaza.

| suntserios a răspuns (pentru Floreenofficial):

Si el de unde are informatia?

| Floreenofficial explică (pentru suntserios):

Nu știu și mersi pentru implicare.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Trebuie sa arate undeva la lucruri pe o plancarda pana când nu merge apa caldă -_-