| AlexaLoveKrysty a întrebat:

Buna lumee happy... Vreau sa stiu cum imi provoc voma? ( Fara sa ma criticati va rog)... Dau funda la cel mai bun raspuns corect

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu te critica nimeni dar crezi ca stomacelului tau ii va placea asta?

| gianina14 a răspuns:

Chestia cu degetele pe gat lucreaza. Am o nedumerire, vrei mai multe metode ca sa le incerci pe rand? Sa stii ca o folosire sistematica a vomei provocate iti poate irita esofagul. Ai auzit de cancer esofagian sau de hernie hiatala? Ia citeste putin despre astea si dupa aceea mai vorbim sau poti sa ti bagi doua degete pe gat sau orice obiect ascutit...
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu coada de la periuta de dinti. O "indesi" in gat pana se intampla.